Bizden Haberler
21 Way Nişantaşı Pilates Stüdyosu
23 Eylül 2014 Salı 12:36 
“ 21 Way ile birlikte artık İstanbul Nişantaşı semtinde de pilates yapabilir ve Nişantaşı stüdyolarımızda huzurlu bir yaşama "Merhaba" diyebilirsiniz. „

Günlük yaşam içerisinde iş, ev ya da benzeri ortamlar içerisinde bulunduğumuz vücut hareketlerimize göre şekil alan vücudumuzun, düzgün duruşunu sağlamak için en etkili spordur, Pilates.


Pilates; boyun, bel ya da diz gibi bölgelerde bulunan çeşitli ağrılardan kurtulmak adına yapılabilir bir spor olduğu gibi, vücudunuzun dengede olması ve daha düzgün bir vücut hatlarına sahip olabilmek adına da yapılabilmektedr.


21 Way Pilates, ilk olarak Ankara Çankaya’da açılan şubesiyle başlangıç yapmış, ilerleyen zamanla Ankara Ümitköy şubesini de hayata geçirmiştir. Ankara’da bulunan 2 şubenin ardından, 21 Way Pilates son olarak İstanbul’da 3. şubesi olan 21 Way Pilates Nişantaşı şubesini açmıştır.


Bilgi ve iletişim için: 0212 258 22 21


Tanıtım derslerimiz katılmak için aşağıdaki linki tıklayınız.


https://docs.google.com/forms/d/18mi_XD4eiQzdoI-OBcsJnEEUUMcAfvItEmzE_2uB3NI/viewform?formkey=dGJ2VzBLcHpza2RtQTViZ0NmUzFjUmc6MQ


Bu sitede yer alan bilgiler 21 Way Pilates adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.