Bizden Haberler

Ekonomist Dergisi 21 Way Pilates'i Seçti

19 Haziran 2014 01:57   |   Okunma: 1761   |  
Facebook Paylas
“ Pilates söz konusu olduğu zaman ülkemizde yer alan firmalar arasında bir araştırma yapan ekonomist dergisi, yatırım yapılacak şirket olarak 21WAY Pilatesi seçti. „
Pilates söz konusu olduğu zaman ülkemizde yer alan firmalar arasında bir araştırma yapan ekonomist dergisi, yatırım yapılacak şirket olarak 21WAY Pilatesi seçti. Bu tercihinde hem kalitesi hem de duruşunun etkili olduğunu savunabiliriz. Pilates söz konusu olduğunda attığı adımlarla dikkat çeken 21way bu haberle ne kadar doğru devam ettiğini de ortaya koymuş oldu.

Geçtiğimiz günlerde ekonomist dergisi ülkemizde yatırım yapılacak pilates şirketleri üzerinde bir araştırma yaparak, yatırım yapılabilecek en kaliteli franhising şirketi olarak 21WAY Pilatesi tercih etmiştir. Bu durumda hem kalitesi hem de diğer özelliklerinin ön plana çıkarılması 21way pilatesin ayrıcalığını ve yatırım yapılan özellikleri bakımından farklılıklarını birlikte taşımaktadır. Kaliteli bir adres arıyorsanız bunun tescillendiğini  de söyleyebiliriz.


Bu sitede yer alan bilgiler 21 Way Pilates adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla
Copyright © 2017 21 Way Pilates Spor, Pilates, Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.