Bizden Haberler

Nişantaşı Pilates

18 Haziran 2014 12:59   |   Okunma: 3245   |  
Facebook Paylas
“ Sağlıklı ve daha huzurlu bir yaşama pilates ile adım atmak isterseniz Nişantaşı pilates stüdyolarımıza sizleri de bekliyoruz. „
Son dönemin en popüler spor dalından bir tanesi olan pilates hanımlar ve beylerin fit kalmak için en çok uğraştıkları daldan birisidir. Aslında yüzyıllar önce varlığını kanıtlayan bu spor, son dönemde eğitmenlerin ve sporcuların kullanması ile tekrar gün yüzüne çıktı. Son yıllar içerisinde pilatesin nasıl yapıldığı ve uygula şekli açısından onlarca kitap yazılması ve videoların hazırlanması insanları bu spora teşvik etmiştir. İnsan vücudu sürekli işleyen bir makine gibi düşünülebilir. Bu makineye zamanı geldiğinde gerekli bakımlar yapılmaz ve sorunlar giderilmez ise makine kısa süre sonra çalışmayı durur. Bu spor dalı da vücudu en verimli en iyi şekilde çalıştıran bir özelliğe sahiptir. Pilatesin oldukça yararlı bir spor dalı olduğunu bilen Nişantaşı pilates kişiye özel teknikleri ve hoş ortamı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Teşvikiye Caddesi Dilek Apt. No:95/19 Nişantaşı İstanbul

Gsm:0532 272 25 22
E-mail: info@21waypilates.com
www.21waypilates.com

21 way pilates nişantaşı
Pilates hakkında doğru bilinen yanlışlardan ilki şudur. Egzersiz değil, bir spor dalıdır. Pilateste aynı hareketi günde defalarca tekrarlamanız gerekmeden doğru hareketleri etkili bir biçimde yaptıktan sonra incelmeye ve forma girmeye başlayabilirsiniz. kasların düzenli çalışması ve fazla yağın vücuttan atılması için etkili bir yöntem olan spor, Nişantaşı pilates olarak sizlere en verim alacağınız yöntemleri uyguluyor. En kısa sürede oldukça az efor harcayarak zayıflayabileceğiniz pilates sayesinde sağlığınızda eskisinden daha iyi ve dinamik olacaksınız. Pilates eğitmeni olabilmek uzun bir eğitim sürecinden ve her alanda bilgi sahibi olabilmekten geçer.

Nişantaşı Pilates ile Sağlıklı Yaşam


Alanında uzman pilates hocalarının eşliğinde kendi aletlerimiz ve kişiye özel hareketlerimiz ile formda görünmeniz için çabalıyoruz. 21 way pilates güvencesinde kaliteli bir spor yaparken çalıştığınız ortamdaki aktiviteler ve arkadaşlıklarda zamanınızı iyi geçirmenizi sağlayacak etmenler de birisidir. Dünyada da birçok ünlü ismin uyguladığı pilates vücuttaki pek çok eklem ve iskelet problemini aşmanızı sağlayabilir. Duruş bozuklukları, bel ağrısı ve eğriliği bacak ağrıları gibi kas ve iskelet sistemi ile ilgili olan bu sorunlardan ilaç tedavisi gerekmeksizin doğru hareketler ile kurtulabilirsiniz.
nişantaşı pilates
Nişantaşı gibi önemli bir mevkii de bulunan salonumuz her yere yakın olması nedeni ile işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Geniş ferah ve son derece modern döşenen salonumuzda çalışan personellerin neredeyse hepsi işlerinde uzman eğitimli kişilerdir. Pilatesin önemini bile ve etkilerinden haberdar olan eğitmenlerimizle yeni bir hayata başlangıç yapabilir ulaşmak istediğiniz fit görüntüye kısa sürede kavuşabilirsiniz. Bir spor şeklinden daha ziyade artık bir yaşam stili haline gelen pilatesi istediğiniz zaman istediğiniz yerde basit hareketleri kullanarak gerçekleştirebilir, iş yerinde ya da oturduğunuz yer de sporunuza devam edebilirsiniz.

İşleyen demir pas tutmaz atasözünde dediği gibi çalışan ve sporla uğraşan insanın bedeni hiçbir zaman kilo problemleri ile savaşmak zorunda kalmaz. 30 ila 40 arasında değişen hareket sayısı ile vücutta kondisyon yapmanızı sağlayan bu spor Amerikalı bir pilates soyadlı bir adamın bulması nedeni ile pilates olarak anılmaya başlanmıştır. En bilinen yardımcılarından bir tanesi olan büyük pilates topları üzerinde gerçekleştireceğiniz hareketleri eğitmenlerimiz tarafından verilen komutlar üzerine yerine getirerek fit bir görüntüye kavuşabilirsiniz.
21 way nişantaşı
Maddona, julia Roberts, Britney Spears gibi dünya yıldızların yaptığı bu spor oldukça etkili sonuçlar veriyor. Oldukça büyük yaşına rağmen mükemmel bir fiziğe sahip olan Madonna bu görüntüsünü pilatese borçlu olduğunu her fırsatta dile getiriyor. 3 derste farkı hissedebileceğiniz 10 derste ise incecik bir vücuda sahip olabileceğiniz pilates diğer spor dallarından oldukça hızlı sonuç vermesi nedeni ile insanlar tarafından en çok tercih edilen spor dallarından bir tanesidir.


Bu sitede yer alan bilgiler 21 Way Pilates adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla
Copyright © 2017 21 Way Pilates Spor, Pilates, Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.