Oben Budak - Habertürk Magazin Köşe Yazarı - Referanslar

Oben Budak - Habertürk Magazin Köşe Yazarı

Ben çok fazla sporla alakalı biri değilim, 3 sene önce havuzda belimi sakatladığımdan beri spor salonları iyice büyüsünü yitirmişti. Fakat spor yapmadan vücudunuzu uzun süreli kullanmanız mümkün değil tabi. Koray Hoca ile tanışıp vücut formuma göre bir plan içerisinde derslere başlayınca çok rahat ettim. Artık kroniklesen bel ağrımdan bile yakınmaz hale geldim. Sadece pilates olarak düşünmeyin, Koray Yagmur'un stili vücudunuzun gereksinimlerine göre değişerek uygulanıyor. İlk hafta ne demek istediğimi anlıyorsunuz zaten.

Rasid Bagzıbağlı - Modacı

21 Way Pilates'i tercih etmemin sebebi kesinlikle kendimi evimde hissetmem. Çok kisa zamanda vücudumda gördûgüm mûthiš degisim, çalisma esnasindaki disiplinleri, size kendinizi ôzel hissettirmeleri ve samimiyetleri.

Esin Övet - Habertürk Köşe Yazarı

Daha pilates memlekette bu kadar popüler değilken çok uzun yıllar yaptığım bir spordan bir ara acayip sıkılmış ve kaçıyordum. Uzun yıllar sonra benim koşarak pilates’e gitmemi sağlayan Koray Hoca ve ekibine buradan teşekkürlerimi sunarım. İşim gereği zaman zaman dersleri kırdığım oluyor  sağ olsun Koray Hoca beni öyle güzel takip edip derslere gitmemi sağılıyor ki asla kaçış yok. Gittiğim zaman da “Oh be iyi ki gelmişim” diye  çıkıyorum dersten. Ve benim için mekan da acayip önemli. Çok yerden mekandan iyi enerji alamadığım için kaçmışlığım hatta gitmemişliğim vardır. Biraz uyuz bir tipimdir ama kendimi son zamanlarda en rahat hissettiğim yerlerden birinde pilates yapmak çok keyifli.  İşi biraz sıkı tutacağıma söz verdim. siz bi de beni üç ay sonra görün diyor başka da bir şey demiyorum. 

Ceylan Atınç - Marie Claire Moda Editörü - Still Danışmanı

Bale geçmişime dayalı siyatik ağrılarımı azaltan, bununla kalmayıp vücudumu şekle sokan, bana enerji veren ve gün içinde kendimi iyi hissetmemi sağlayan tek şey pilates. Pilatesi de doğru eğitmenle, doğru alet ve ağırlıkla çalışmak bence en önemli kriter. 21 Way Pilates de Koray Yağmur ile öncelikle sağlık odaklı sonrasında da keyifli bir yaşam biçimine dönüşen yolculuğumuz devam ediyor...

Ekin Olcayto - Haber Spikeri

Hem güleryüzlü, tatlı, hem de son derece disiplinli hocaları, ve samimi sıcak eğlenceli ekibiyle 21 Way Pilates gerçekten muhteşem bir yer. Herkese tavsiye ediyorum.

Haber Spikeri

Hakan Hepcan - NTV Hakan Hepcan ile Bi'Dünya Show

Çok esnek insanlarla tanıştım...Teşekkürler 21 Way:)))))

Ege Akdeniz - Moda Tasarımcısı

Hayatımda daha önce hiç pilates yapmamış olmama rağmen 21 Way’de kısa sürede şahane sonuçlara ulaştık. Tecrübeli ve ultra sevimli hocaları da ayrı tabii.. Şiddet ile tavsiye ediyor, burayı çok seviyorum.


Ece Akdeniz - Oyuncu

Hepimiz için klasikleşen spora başlayıp gitmeme durumu ilk defa 21 Way Pilates'te son buldu benim için. İlk dersten itibaren hissedilen değişim her yeni derste katlanarak daha da hissedilebilir bir hale gelince inanılmaz motive oldum .Bunda en büyük pay her biri birbirinden değerli ve başarılı dünya tatlısı hocalar tabi ki. 21 Way Pilates artık deşarj olup full motive olduğum muhteşem bir terapi merkezi benim için. Yolumuz kesiştiği için çok mutluyum :) love youuu..

21 Way Pilates ekibine sevgiler.

Ayşe Özok - Haber Spikeri

 

Doğruyu ararken ''21 Way Pilatesi'' buldum!! Beklentilerinize yanıt verecek, spor yaparken içinde kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir merkezi seçmek, amacınıza ulaşmak için aşacağınız en zor kısım. Hele bu kadar spor salonu ve kafasına esti diye eğitmen olan insan varken. Benim birkaç kriterim vardı ve bunları 21 Way Pilates karşıladı!! Ama asla basit kriterler değildi hemen azıcık örnek vereyim (profesyonellik,hijyen, ciddiyet, kalite, ekipman vs..) Bence seçim yapmadan önce spora gitmeyi düşündüğünüz saatlerde salonu ziyaret edin ve bakın kapasitenin üzerinde üye var mı diye yoksa stres atacağınıza strese girmeniz an meselesi, genelde olanda budur zaten ben 21 Way ‘i gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, sıcacık bir aile ortamı var ve tüm beklentilerime cevap veriyor. Sevgiler..

Ps: İstanbul’da yaklaşık 10-15 spor salonu denemiş bir üyeyim benJ

 Spiker-Sunucu

Birgul Ulucan - La Déesse

Sıcak ve motive eden ortamı ve gerçekten çok kaliteli eğitmen kadrosuyla doğum sonrası fazla kilolarımla hızla vedalaştım. Ceren hoca ile yaptığım pilates ve özellikle son 1 aydır Erol hoca ile başladığım dersler inanılmaz. Herkese tavsiye ediyorum.

Fatos Aslıtürk - Bordo Recycling Yönetim Kurulu Başkanı

21 Way Pilates... bence olmasi gerektiginden cok daha iyi...2 aydir hayatima giren spor disiplini ve bunu saglayan hocamiz Koray Yağmur'a tesekkurler

Gökçen Paprika

Bu salonda sporu yapmış olmak için yapamazsınız, aldığınız her nefes takip ediliyor, sürekli kontrol altındasınız. Yaptığınız her saniyeye kat be kat değiyor.

Gözde Kaynak - Elele Dergisi Yayın Yönetmeni

Hayatımda ilk defa spor yapmaktan keyif alıyorum. 32 yıldır birçok kez başladığım ama her seferinde yolun çok başındayken bıraktığım bir uğraşken, bir aydır bir benim için bir meditasyona, kafa boşaltmaya, kendime iyilik yaptığımı hissetmeme neden oluyor spor. Bunda 21 Way Pilates’in ve oradaki hocalarımın pozitifliğinin çok ama çok büyük bir etkisi var. Kesinlikle herkes denemeli…

Nadire İçkale - İçkale Holding Onursal Başkanı

İlk olarak Ankara'da Pilates ile tanışmama vesile olan sevgili Koray ve ekibi...21 Way Pilates'in tecrübeli kadrosu ve güleryüzlü ekibi sayenizde spor yapma isteğimi hep canlı tuttuğunuz için teşekkürler.
İyiki İstanbul' a geldin, sayende sırt ve boyun ağrılarımdan tamamen kurtuldum, her geçen gün kendimi daha sağlıklı, güçlü ve zinde hissediyorum.

Sarp Yaman

Sporu sevmeyenleri bile koşa koşa spora götüren salon...

Gamze Ulucan - Parfüm Tasarım Atölyesi

Enerjimi o kadar yükselten ve hedeflerime ulaşmam için hem dersleri ile hem de arkadaşlıkları ile yanımda hissettiğim Koray ve Ebru'ya çok teşekkürler. 21 Way pilates salonuna gitmeyi her hafta iple çekiyorum. 

Petek Bal - İşletmeci

"Spor yapmaya karar verdiğimde, sıcak ortamı olsun, birebir ilgilenilsin ne yedim ne içtim hesap sorulsun dediğimde aldığım ilk tavsiyeydi 21Way... Kendi başıma bu işin içinden çıkamazdım, Gerçekten seçmece oluşturulmuş eğitimli bir kadro ile çalışmanın farkını yaşıyorum🙏🏼 "
Copyright © 2017 21 Way Pilates Spor, Pilates, Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.