Sertifika Programları

TEMEL MİNDER EGZERSİZLERİ KURSU

21 Way Pilates Akademi Temel minder egzersizleri kursu bizim giriş seviyesi yoğunlaştırmış kursumuzdur. Fitness uzmanları ve beden eğitimi mezunları için tasarlanmış 1. Seviye Pilates Minder egzersizlerini güvenli ve etkili bir şekilde öğretmeyi hedeflemektedir. Bu program temel anatomi ve biyomekanik bilgilerinizi de kapsayacak şekilde planlanmıştır.

 
ORTA VE İLERİ DÜZEY MİNDER EGZERSİZLERİ KURSU

Pilates egzersiz sistemi temellerine bağlı kalarak hareketlerin varyasyonları öğretilir ve farklı ekipmanlar ile beslenerek hareketlerin zenginleştirilmesi sağlanır. Ayrıca koreografi ve müzik eklemeleri yapılır. 2. Seviye ve 3. Seviye minder egzersizlerinin kullanımını güvenli ve etkili bir şekilde öğretmeyi hedeflemektedir. Eğitmenlerin performansları, gelişmiş hareketlere geçişlerin güvenliği ve verimi dikkatlice takip edilir.

 
PİLATES EKİPMANLARI EĞİTİMİ KURSU

1.Seviye Pilates Ekipmanları Eğitimi kursu sizin ekipman eğitimizin başlangıcıdır. Bu kursta 21 Way Pilates Akademi repertuarının esasını öğreneceksiniz. Bu eğitimlerde uygulamaların önemi artmaktadır, dolayısı ile müşterilerle çalışacağınız ve bunun sonunda performansa yönelik geri bildirimler alacağınız dersler olacaktır. Farklı Pilates makineleri ve ekipmanları ile çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

 
KİŞİYE ÖZEL BİR-E-BİR EĞİTMEN KURSU

Bu kurs özellikle çok yoğun programı olan eğitmenler için uygundur. Tamamen size özel olarak planlanan eğitim formatı ile sertifikalarınızı alabilirsiniz.

 
PİLATES GELİŞİM PROGRAMLARI KURSLARI

21 Way Pilates Akademi gelişim programları kursları ile en son bilimsel araştırmalara dayanan Pilates egzersiz programlarını öğreneceksiniz. Belirli konular ve ekipmanlar hakkında ekstra bilgi vermek için tasarlanmıştır. Her kurs alanında uzman bir eğitmen tarafından yürütülür ve sizde kendinizi bilgi yönünden hazır hissettiğinizde eğitimleriniz sonunda durum çalışması ve sunum yaparak sertifika almaya hak kazanırsınız.
Copyright © 2017 21 Way Pilates Spor, Pilates, Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.