Sıkça Sorulan Sorular

Şube Açmak İçin Öncelikle Neler Yapılmalı

Şube olarak yapılan ön çalışmaların yanı sıra çalışmalar sonucunda aktif şube hizmetleri döneminde de 21 Way Pilates desteğini aynı şekilde devam ettireceğiz. Şubeniz için özel olarak gerçekleştireceğimiz üye listesi çalışmaları ile şube hizmetlerinize üye listesinin ilk temelleri hazır halde başlayacaksınız.

Bu destek çalışmalarının yanı sıra ülke genelinde anlaşma gerçekleştirdiğimiz pek çok saygın kurum müşterisine ve çalışanına doğrudan iletişim oluşturabilme imkanına sahip olacaksınız. Müşteri portföyünüzün geliştirilmesi aşamasında ise 21 Way Pilates eğitimleri sırasında sizlere verilecek pazarlama yaklaşımı ve tekniklerinin uygulanmasını yaparak gelişimi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz pazarlama kampanyaları ile de müşteri portföyünüzün büyümesinde sizin yanınızda olacağız.

Şube Açılışında Destek Verilecek mi?

21 Way Pilates şube hizmetleri başvurunuzun onay görmesi durumunda sizle sözleşme gerçekleştirerek çalışmalarımızı birlikte başlatacağız.

Şube hizmetlerinin önemli ilk aşamaları olan mekan belirlenmesi, mekanın dekore edilmesi ve aktif hizmet açılışı öncesinde gerekli olan tüm hazırlıklarda sizin yanınızda yer alacağız.

21 Way Pilates’in akademik spor eğitmenleri standardına uygun olan spor eğitmeni adaylarını da doğrudan sizlere yönlendirecek ve açılışa kadar tüm personelinizin bu alanda gerekli düzeyde eğitimi tamamlamasını sağlayacağız.

Şube Açmak İçin Gerekli Sermaye Nedir?

21 Way Pilates şubesi olabilmek için gerekli olan sermaye ve her tür diğer bilgileri detaylıca öğrenebilmek için bizimle irtibata geçmelisiniz.

Şube Sahiplerinin Pilates Eğitimi Olması Şart mı?

Şubelerimiz için şube sahiplerinin kesinlikle profesyonel düzeyde spor ve pilates eğitimi, deneyimi ve bilgisine sahip olma gibi koşullar aramamaktayız. Bu konuda 21 Way Pilates olarak sadece güler yüzlü hizmet anlayışı ve sorunlardan ziyade her çözümlere yönelik bir anlayışa hakim olunması şartları aranıyor. 
Copyright © 2017 21 Way Pilates Spor, Pilates, Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.